Chroniczne zmęczenie- zaradź mu przy pomocy diety!

Zespół chronicznego zmęczenia jest jedną z często występujących dolegliwości, dotykających osoby w każdym wieku i w każdej szerokości geograficznej. Mając za sobą bezskuteczne poszukiwanie przyczyny metodami klasycznymi, warto spróbować oczyszczania organizmu. Być może właśnie wczasy z dietą Dąbrowskiej przyniosą oczekiwany efekt.

 

Chroniczne zmęczenie- choroba cywilizacyjna

Odczucie braku energii towarzyszące przez cały dzień, to problem dotyczący wielu osób. Chroniczne zmęczenie nierzadko wymusza na nas obniżenie tempa pracy. Dolegliwość ta, została uznana za przypadłość cywilizacyjną, której przyczyny nie są jasne. Możliwości jest wiele, mogą to być problemy natury fizycznej, takie jak niedoczynność tarczycy lub brak żelaza, a nawet psychicznej. Jedno jest pewne- gdy zawodzą tradycyjne metody leczenia, warto spróbować także tych, czerpiących z prostoty natury. Metodą taką, cieszącą się mnóstwem pozytywnych opinii, jest dieta Dąbrowskiej. Osoby, które chciałyby połączyć odpoczynek z leczniczym postem, mogą wybrać się np. na wczasy z dietą Dąbrowskiej.

 

Lecznicze wczasy z dietą Dąbrowskiej

Podczas wyjazdu do ośrodka serwującego oryginalną dietę Dąbrowskiej, możemy spodziewać się profesjonalnej obsługi oraz wsparcia dietetyka i lekarza. Wyjazd do placówki położonej wśród malowniczej natury jest także okazją do sprzyjającego diecie relaksu i aktywności fizycznej. Ćwiczenia można odbywać razem z grupą, podczas codziennych zajęć ze specjalistą. Post opracowany przez dr. Dąbrowską, ma na celu zmobilizowanie organizmu do samodzielnego oczyszczenia się z gromadzonych latami toksyn. Dzięki niskokalorycznym, pozbawionym skrobi warzywom i owocom, ciało w pierwszej kolejności pozbywa się zanieczyszczeń (w tym także guzów i polipów), a następnie rozpoczyna regenerację tkanek. Wiele osób relacjonuje poprawę kondycji psychicznej, lepsze skupienie i samopoczucie, już w pierwszych dniach diety. Wczasy z dietą Dąbrowskiej stały się tym samym, dla niektórych sposobem na utrzymanie bystrego umysłu i prawidłowego poziomu energii.

Related posts

Leave a Comment