Cukrzyca typu II- zmień dietę i wylecz chorobę!

Problem nabytej cukrzycy rośnie z każdym rokiem. Ku zaskoczeniu lekarzy i opinii publicznej chorują nie tylko dorośli, ale coraz częściej i dzieci. Skłania to nas do wniosków sugerujących konieczność zmian żywienia. Czy problem cukrzycy mogą zatem rozwiązać wczasy z dietą dr. Ewy Dąbrowskiej?

 

Cukrzyca, a dieta

 

Jak powszechnie wiadomo, cukrzyca wiąże się zarówno z predyspozycjami genetycznymi jak i nadmiarem spożycia cukrów i tłuszczy. Szczególnie osoby otyłe są narażone na pojawienie się choroby. Podstawą zapobiegania jej jest zdrowy styl życia, czyli aktywność fizyczna oraz odpowiednia dieta. Ogromnym powodzeniem w leczeniu cukrzycy typu II, mogą pochwalić się osoby stosujące leczniczą dietę dr. Ewy Dąbrowskiej. Podczas postu organizm nie tylko spala zbędne kalorie, ale także przywraca właściwą gospodarkę insulinową. Aby mogło do tego dojść, niezbędne jest rygorystyczne utrzymanie diety przez określony czas. Każda dieta wymaga samozaparcia i determinacji. W takiej sytuacji, gdy na szali leży zdrowie i życie, warto podejść do zmian żywienia poważnie. Pomóc może w tym np. wyjazd na wczasy z dietą dr. Ewy Dąbrowskiej.

 

Lecznicze wczasy z dietą

 

Urlop to czas na rozluźnienie napięcia i słodkie lenistwo. Może jednak przysłużyć się jeszcze bardziej naszemu ciału, dzięki uzdrawiającym praktykom. Wczasy z dietą dr. Ewy Dąbrowskiej to doskonała okazja, aby rozpocząć post, który stanie się wstępem do dalszego zdrowego stylu życia. Dieta pozbawiona cukrów i skrobi aktywuje samooczyszczanie się organizmu, które może poskutkować cofaniem się nawet wieloletnich zmian w organizmie. Wczasy z dietą dr. Ewy Dąbrowskiej przebiegają pod okiem dietetyka i lekarza. W razie chęci pogłębienia wiedzy i uzyskania wsparcia, można konsultować się z nimi, a także skorzystać z relaksujących zabiegów. Sauna i masaże to element, który może wpłynąć pozytywnie na oczyszczanie, a także na równie ważne podczas niego- samopoczucie. Dobru detoksykacji sprzyja także obecność przyrody. Osoby lubiące sport mogą skorzystać z leśnych ścieżek, uprawiając jogging lub jazdę na rowerze.

 

Related posts

Leave a Comment