Jak poradzić sobie z powracającymi dolegliwościami zdrowotnymi

Wiele osób skarży się na powracające dolegliwości i bóle różnych organów, mimo dobrych wyników badań i niemożności wykazania przyczyn. W takich przypadkach coraz więcej osób decyduje się na oczyszczanie organizmu. Jedną z doskonałych ku temu okazji, mogą być wczasy z dietą dr. Dąbrowskiej.

 

Wczasy, które uwolnią Twoje ciało od problemów

 

Jak najlepiej dla zdrowia wykorzystać wczasy? Otóż można połączyć je z dietą dr. Dąbrowskiej, która słynie ze swych dobroczynnych dla ciała efektów. Sposób żywienia opracowany przez polską lekarkę wielokrotnie sprawdził się w leczeniu rozmaitych chorób. Mowa tu zarówno o dolegliwościach układu pokarmowego, krwionośnego, kostnego i wielu innych. Wczasy z dietą dr. Dąbrowskiej to także coraz częściej obierany przez cukrzyków sposób spędzania wakacji. Liczne przykłady dowodzą, że nabyta cukrzyca ustaje, a przy utrzymaniu zdrowego stylu życia- cofa się. Jest to doskonała metoda także dla osób, które nie wiedzą co dokładnie im dolega, lecz nie czują się zdrowo. Dieta stosowana przez dr. Dąbrowską działa holistycznie, przywracając równowagę w całym ciele.

 

Podczas wyjazdu na wczasy z dietą dr. Dąbrowskiej, żywienie opiera się o warzywa i owoce. Do picia można stosować herbaty ziołowe, owocowe oraz niesłodzone kompoty. Wybrane do spożycia produkty posiadają małą zawartość cukrów, białek i skrobi, dzięki czemu organizm przestawia się na tzw. żywienie wewnętrzne. Jednocześnie likwiduje zebrane zanieczyszczenia, złogi, polipy, a nawet guzy. Oczyszcza krew i przywraca dobre samopoczucie, czyniąc wczasy nie tylko relaksującym, ale i uzdrawiającym przeżyciem.

 

Related posts

Leave a Comment